Dünyanın en zengin ve güçlü ülkelerine işçi vizesi, yerleşim vizesi, iş kurma vizesi ve öğrenci vizesi ile kalıcı olarak yerleşmek ister miydiniz?
Peki hangi ülkede şansınızı denemelisiniz? Hangi ülkede çalışma vizesine, oturum vizesine, iş kurma vizesine, eğitim vizesine başvurmak en iyi seçenek olabilir? 
Aslında bu soruya cevap vermek için göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör var. 
Öncelikle niçin yurt dışına çıktığınız çok önemli. İş kurmaya veya çalışmaya gidiyorsanız, kendi sektörünüzün öncüsü olan ve kaliteli iş imkanlarına sahip bir ülke seçmelisiniz.
Veya bir oturum vizesi ile direk yerleşmekse niyetiniz, o ülkenin size ve çocuklarınıza ileriye dönük vereceği imkanlar ve haklar çok önemlidir.
Yine eğitim alırken çalışma hakkı ve ileriye dönük vatandaşlık hakkı veren ülkeleri seçmek çok önemli bir konudur.
Diğer bir yandan elbette gelişmişlik endeksi, maaşlar, hangi ülkenin hangi para birimini kullandığı, yaşam standartları, orada yaşayan insanların mutluluğu, uzun vadede orada yaşamayı düşünen aileler için eğitim sistemi vs gibi, tüm bunlar çok çok önemli faktörlerdir.

Siz de aşağıdaki ülkelerden size uygun olanı seçerek, benimle Avrupa'ya ve Dünya'ya açılma hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

➤ Amerika
➤ Kanada
Fransa
Çekya
Malta
Kuveyt