TransferGo nedir?

TransferGo, yurt dışında yaşayan kişilerin banka işlem ücretleri ödemeksizin ülkelerindeki yakınlarına para göndermelerini sağlayan uluslararası bir para transfer şirketidir. 2012 yılında İngiltere’de kurulan şirketin genel merkezi Londra’dadır. TransferGo’nun Berlin, Vilnius, Istanbul ve Varşova’da da ofisleri bulunmaktadır ve dünya çapında 47 ülke arasında uluslararası, hızlı ve düşük maliyetli para transferleri sunmaktadır.

Buradan referansım ile üye olarak ilk 2 seferde ücretsiz diğer gönderimlerinizde bankalara göre %85 daha uygun gönderimler yapabilirsiniz https://trgo.co/tr/r/birolcakir

TransferGo Türkiye'de Fibabank ve Birleşik Ödeme Hizmetleri sistemi ile çalışır ve ilgili kurumlar BDDK tarafından denetlenir. Ve yine TransferGo, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerdeki ilgili makamlar tarafından sıkı bir şekilde denetlenir. ve uygulamalarına tabiidir. 

TransferGo ile para transfer etmek için ne kadar ödemem gerekiyor?

Fiyatlar her zaman en iyi döviz kurunu baz almaya çalışır ve gönderdiğiniz paranın ne kadar hızlı ulaşmasını istediğinize göre değişir.

Gönderim Tarihi

Gönderim Ücreti

Kur Farkı

Kart Kullanım Masrafı

Ertesi Gün

0 – 0.99€ 0 – 2.2% Dahildir

En hızlı gönderim (30 dakikada)

Gönderilen miktara bağlı olarak 0 – 2.2% Dahildir

Transfer emri verdiğiniz andaki döviz kuru geçerlidir. Gizli bir ücretlendirme olmaz. Transferin alıcısı tam olarak belirlediğiniz miktarı alacaktır.

TransferGo ile yurt dışına para göndermek güvenli mi?

Yanıt kesinlikle evet! TransferGo, FCA tarafından denetlenen ve işlemleri HMRC (Birleşik Krallık Gelir ve Gümrük İdaresi) tarafından kontrol edilen lisanslı ve yetkili bir ödeme kuruluşudur (referans no: 600886). Başka bir deyişle herhangi bir ticari bankayla aynı güvenlik standartlarını sunuyoruz.

Ayrıca, bağımsız bir tüketici değerlendirme web sitesi olan Trustpilot’ta diğer kullanıcıların yaptığı değerlendirmeleri duymak isterseniz TrustPilot sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

TransferGo ile para transferi yapmak ne kadar sürüyor?

Gönderim süresini ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz.

Başlıca ülkelere genel gönderim sürelerimiz:

Standart gönderim süresi ödemenizin alınmasının ardından bir sonraki iş günüdür.

Aynı zamanda hızlı gönderim seçenekleri de sunmaktadırlar. Paranız depozitonun yatırıldığı ülkeye bağlı olarak 30 dakikadan daha kısa bir sürede teslim edilebilir

Bazı ülkelerde hizmetler sınırlıdır, bu da gönderim süresinin başlıca ülkelere kıyasla yaklaşık 1 gün daha fazla sürebileceği anlamına gelir.

Sınırlı hizmet sunulan ülkeler aşağıdadır:

ABD

Avustralya

Bulgaristan

Kanada

İsviçre

Çek Cumhuriyeti

Hong Kong

İsrail

Meksika

Güney Afrika

Bir şirketim var, TransferGo ile para gönderebilir miyim?

Evet kesinlikle! İşletme olarak para göndermek için buraya tıklayın.

TransferGo’nun döviz kurları ile Avrupa Merkez Bankası döviz kurları arasındaki fark nedir?

Döviz kurları bazen Avrupa Merkez Bankası (AMB) tarafından verilen kurlardan farklıdır. AMB kurlarını her gün Avrupa saatiyle 16:00 civarında güncellerken, TransferGo kurları anlıktır ve piyasa gelişmelerini yansıtmak için sürekli güncellenir. Ayrıca, kurlar yaygın olmayan para birimlerini değiştirmek gibi maliyetleri ve piyasa kapalıyken transfer yapmak gibi riskleri karşılamak zorundadır.