British Language Training Centre

British Language Training Centre

 BLTC, Başlangıçtan itibaren Yeterlilik seviyesine kadar Genel İngilizce Kursları için çok çeşitli seviyeler sunmaktadır. Dersler son derece pratik ve iletişimseldir. Dil becerilerinizi geliştirmek için tasarlanmıştır.

BLTC ayrıca, çok çeşitli Cambridge Sınav Kursları, IELTS Hazırlık ve İş İngilizcesi Kursları da sunar. Gündüz ve Akşam Kursları vardır.

Kurslar Ocak, Mayıs ve Eylül aylarında başlar ve haftada bir veya iki kez yapılır. Haftalık katılım, öğrencilere İngilizce becerilerini sürdürme, uygulama ve geliştirme fırsatı sunar. Kişiselleştirilmiş öğrenme programları 1 yıl boyunca herhangi bir zamanda düzenlenebilir ve öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına göre tam olarak uyarlanabilir.

Ayrıca şirket içi gruplar veya bireyler için özel programlar sunulmaktadır.

Dil eğitimcileri kendilerini, öğrencilerin en iyi şekilde İngilizce öğrenmelerine yardımcı olmaya adayan, son derece nitelikli ve deneyimli anadili İngilizce olan öğretmenlerdir. Sadece iyi bir öğretim için gerekli dil becerilerine sahip değil, aynı zamanda ilerlemenizi motive edecek ve en iyi sonuçlar için öğrencileri yönlendirecektir.

Dil okulunun öğretim yöntemi, etkileşimli ve iletişimseldir.  Eğitimciler sınıflarda sözlü iletişime güçlü bir şekilde odaklanmaktadır.

Fiyat Bilgisi 

Haftada 23 ders (her ders 120 dakikadır)
Haftalık Dil eğitimi ücreti: 614 Euro

Okul kayıt ücreti: Yok 

Okula ödenecek malzeme ücreti: Yok

Haftalık Tıbbi Sigorta ücreti: 45 Euro (kendi yurtdışı sigortanız yoksa zorunludur)

Toplam: 659 Euro

Lütfen son güncel eğitim ve fiyat bilgilerini direk okulun kendisinden alın. https://www.bltc.nl/uk 
E-mail: bltc@bltc.nl
Tel. : +31 (0) 20 622 36 34